+5.92
Рейтинг

MashaZatkovska

avatar

MashaZatkovska · в Не тільки школа

Вінниця. Погляд крізь століття

Саме тут, на островах в районі Кумбар у 1909 році було відкрито яхт-клуб «Спорт». Організатор його — викладач малювання В’ячеслав Федорович Корнєв.
Кожного року восени тут влаштовувалися змагання з плавання та греблі. Старші учні змагаються на човнах, молодші – в дерев’яних коритах. Цебуло напрочуд цікаве і гарне видовище. Вся флотилія на чолі з командирським човном «Ундина», зробленим під давньоруський човен, прикрашений квітами та килимами милувала око глядачів, вправно курсуючи рікою, минаючи численні острівці.
0 1355 Читать дальше  
avatar

MashaZatkovska · в Не тільки школа

Не тільки школа

( очима брата )

Понеділок. Ліжко. Ранок.
Сон солодкий, мов ROSHEN.
Сонце — не прогріло ґанок,
А будильник: «В школу, MEN!»
1 1204 Читать дальше  
avatar

MashaZatkovska · в Не тільки школа

Моя рідна вулиця

На мапі міст є вулиці з такими гучними, відомими іменами, що досить лише їх промовити, як слухач одрасу подумки переноситься в цю точку земної кулі, без зайвих запитань та уточнень. Не вірите? Будь ласка: Дерибасівська! Хрещатик! Петровка! Чи потрібно нагадувати у якому місті та в якій державі знаходяться ці вулиці? Навіть діти скажуть нам: «Одеса! Київ! Москва!»
Є й інші назви вулиць: Квітуча, Сонячний провулок, вулиця Добрих Сусідів. Можливо ви не знаєте де вони, але так хочеться там побувати, або й поселитися. Тільки від самої назви дихає теплом та спокоєм.

0 1311 Читать дальше  
avatar

MashaZatkovska · в Не тільки школа

Поетичні рядки мого серця...

Розібраний місток У Бог-ріці купається латаття, Мов зграйка жовторотих каченят. Там, у воді, верба полоще плаття. Трава чека м’яких дитячих п’ят. О, Кемпо, я сумую ...
1 507
avatar

MashaZatkovska · в Не тільки школа

5 Цікавих фактів про мене

1. Мій маленький друг Кріс :)
0 1629 Читать дальше