Не тільки школа  /

Квіти - універсальний подарунокКвіти — універсальний подарунок, мало-хто не зрадіє розкішному букету троянд. Проте, перш ніж купувати їх, варто дізнатися на якій мові говорять нарциси, ромашки, конвалії та інші рослини.

Існує навіть окрема наука — флорографія — що вивчає символіку квітів та наводить ряд їх канонічних означень. У ній, наприклад, волошка означає витонченість,орхідея — старанність, кульбаба — кокетство, лаванда — сумніви, бузок — перше кохання, конвалія — надійність, чорнобривці — відчай, а фіалка — вірність. Найбільший спектр почуттів мають, без сумніву, троянди. Букет з них може означати як і кохання з першого погляду (квіти без шипів), так і ненависть (чорні троянди).

Значення при складанні букету має і кількість квітів. Так даруючи три квітки ви говорите «Хочу поїхати з тобою на край світу», п'ять — «Я тебе люблю», а тринадцять — «Я тебе зневажаю». Певна річ, флорографія має право на існування, але головне, даруючи квіти, робити це щиро і справді хотіти зробити людині приємне. Адже значення має те, що ми відчуваємо насправді, а не намагаємося показати.

Квіти завжди були ознакою свята та гарного настрою. З давніх-давен такий подарунок вважався приємним компліментом з будь-якої нагоди.І в наші часи ця традиція залишається актуальною та із легкістю перейшла до Інтернету у подобі служби доставки квітів. Дана послуга надає можливість зруйнувати кордони та відстані і привітати дорогу людину красивим букетом квітів.Радуйте близьких вам людей, робіть світ яскравішим!))

0 комментариев