Не тільки школа  /

Екскурсія рідним містом

Вінниця – справжня зеленоока красуня, адже коли дивишся на неї із висоти пташиного польоту, то здається, що це зелена оаза, а не місто зі швидким темпом життя.
І не дивно, адже Вінницю прикрашає численна кількість квітучих парків, скверів, алей, садиб.

Вінниця – місто гармонії. Тут поряд із прогресом сьогодення мирно вживається старовинна архітектура стилю бароко. Взагалі, прогулявшись по головній вулиці міста – Соборній, ви відчуєте себе у далекому минулому. Отож, почнемо екскурсію!

Старожилом Вінниці є водонапірна вежа, розташована у самісінькому центрі міста на площі Козицького, побудована у 1912р. З центральним годинником. Зараз там розмістився музей Афганської слави, а годинник кожну нову годину оповіщає вінничан та гостей міста приємною музикою та боєм. Поряд із вежею створено меморіал Слави.

Площа Театральна, так саме на ній знаходиться відомий драматичний театр ім. Садовського. Дух театру захоплює навіть, коли просто проходиш повз нього, а скільки знаменитостей грали тут свої незабутні ролі. Та й сьогодні театр може похвалитись корифеями Української та зарубіжної сцени.

І наостанок нашої прогулянки Вінницею, хочу повести вас до відомого у Вінниці та й на усій Україні фонтану. І дійсно, хто не чув про унікальний Вінницький фонтан «Рошен» — один з найкрасивіших в Європі і найбільший з поміж ти, що функціонують із відкритим циклом (плавуча платформа, що використовує живу воду ріки,єдиний плавучий фонтан в Україні)
1 комментарий
Katyushe4ka
Аня, ти чудово написала! Хочеться такий пост у проект про Вінницю!