Не тільки школа  /

Чи треба знати кілька мов?

У наші дні іноземні мови відіграють велику роль: ми живемо в такий час, коли дедалі ширше розвиваються зв'язки з різними країнами.Незалежно від того, яку професію ми оберемо після закінчення школи, на якій ділянці будемо працювати, знання іноземної мови, як мінімум однієї, може бути просто необхідним.

Вивчення іноземних мов – нелегка справа.Це тривалий і складний процес, що вимагає багато часу й зусиль.Деякі люди вивчають мови, тому що це потрібно їм для роботи,інші подорожують за кордоном, для третіх вивчення мов – хобі.
З усіх світових мов я виділяю англійську.Вона стала найважливішою мовою світу, мовою політичних, наукових і торговельних відносин.Це мова комп'ютерних технологій.Багато наукової літератури написано англійською мовою.Кожному кваліфікованому фахівцю потрібно знати цю мову.
Зовсім недавно вчені з Лондонського університету шляхом проведення великого статистичного та наукового дослідження прийшли до висновку, що люди, які вчать іноземні мови, мають більш гнучке і оригінальне мислення.Цей висновок базується на тому, що вчені науковим шляхом підтвердили прямий зв'язок між активністю сірої речовини і знанням кількох мов.
Знання декількох мов дає можливість краще зрозуміти себе і навколишній світ.
0 комментариев