Не тільки школа  /

Вид кінного спорту-конкур

Конкур (фр. concours hippique — кінні змагання) — змагання з подолання перешкод верхи на коні, що проходять на конкурному полі. Конкур стали проводити з середини XIX сторіччя в Бельгії, потім в Франції та Італії.

Залежно від кількості перешкод та їх висоти конкур ділиться на легкий, середній, важкий та вищий.Також конкур ділиться на конкур «на вибір», «до першої помилки», «мисливський паркур», швидкісний

Вище всіх на неосідланому коні на ім'я Ред Флайт стрибнув Майкл Уітейкер в Дубліні в 1982 році — 2,13 м. Рекорд Європи у висотному стрибку (2,35 м) встановив в 1988 році швейцарець Маркус Фукс на світло-сірому коні вестфальської породи на ім'я Пушкін.
Для успішної участі в конкурі потрібна тривалі і завзяті тренування спортсмена і коня. Вершник повинен володіти сміливістю і рішучістю, тонким розрахунком, високим мистецтвом управління конем, гарною загальнофізичною підготовкою. Від коня потрібні велика сила, потужний розбіг і відштовхування, висока координація рухів, вміння зберігати рівновагу при польоті над перешкодою і при приземленні.
0 комментариев