Не тільки школа  /

Головні правила будь-якої дієти і правильного способу життя

1. За добу пити не менше 2х літрів води.

2. З алкоголю тільки трішки червоного вина.

3. Перед сніданком натщесерце випивати 1 стакан води з соком лимона. Тільки через 20-ть хв. снідати.

4. За пів години перед кожним прийомом їжі пити воду. Під час їжі зовсім нічого не пити.І тільки після того, як поїси через 30-40хв можна пити.

5. Їсти потрібно 3-4 рази на день, маленькими порціями (приблизно 200гр.)6.Останній прийом їжі повинен бути в 17:00год., якщо дуже хочеться їсти, можна їсти фрукти.

7. Чай пити без цукру, можна з медом. Каву бажано пити без сливок, молока, цукру.

8. Картоплю їсти не частіше ніж 2 рази в тиждень. І тільки варену або запечену.

9. Виноград, банани — це лиші калорії. Також їсти не частіше 2х разів на тиждень.

10.Розвантажувальні дні без шкоди для здоров'я можна проводити 2 рази в тиждень(наприклад понеділок і п'ятниця).Найкраще влаштовувати кефірні, яблучні або овочеві дні.11. Ніколи не забувайте про спорт. Легка зарядка вранці чи ввечері.Якщо немає можливості йти в спорт зал займайтеся цим вдома. Є відео-уроки в інтернеті.

12.Ідеальний час для спорта — з 17:00 до 20:00.

13. На сніданок краще їсти каші, сухарики, творог.Сніданок ніколи не пропускати!
15.На обід найкраще підійдуть супи, бульйони, салати, відварене нежирне м*ясо, біла риба.16.На вечерю пдійдуть йогурти, салати, кефір, відварене нежирне м*ясо, тушені овочі.

17.А ще забудьте про жарені страви.

18. Салати заправляйте сметаной або олією.

19.Забудьте про напівфабрикати, фастфуд, насіння, солоні горішки, чіпси, солодку воду, майонез викинути!Із солодкого можна трішки шоколада в першій поовині дня.Мучне скоротити до мінімума, забудьте про пиріжки, булочки, печbво!

20.Їжу насипайте в маленьку мисочку і їжте чайною ложечкою. Перший час буде дуже тяжко, але потім шлунок звузиться і будеш менше хотіти їсти.Порада. Перший тиждень дієти щоранку пийте активоване вугілля 2-4 таблетки.
1 комментарий
Tnuta
Чудово))