Не тільки школа  /

Осінь... і не тільки.

Знаєте, а я вважаю, що нам дуже пощастило. Українці мають змогу насолоджуватись чотирма порами року. Вони такі різні, такі особливі.

Я маю знайомих, що обожнюють зиму.
За її морози люті, сніг… Сніжинки, що танцюють свій танок під музику у наушниках. Також за традиції і свята: Новий рік, Різдво, Свят-вечір, колядування та щедрування (у дитинстві я завжди з друзями ходила по хатам;). Своя така зимова атмосфера.

Весна приносить життя. Дехто не розуміє, що ж гарного у сльоті, цьому болоті та калюжах? Але ж неможливо передати словами відчуття, коли вперше за декілька місяців віє теплий, приємний, ароматний вітерець у твоє обличчя, розвіюючи волосся. Перші квіти. Раніше білі (інколи чорні) та холодні вулиці насичуються фарбами. І хочеться мріяти і думати про кохання, а не навчання ;)

Літо. Школярі особливо ставляться до цієї пори. Довгоочікувані канікули, веселощі, сонце. Гуляння до ночі, знайомства з новими людьми. Кому щастить, той буває на морі чи просто подорожує по Україні та за кордоном. Ніхто не напружує з навчанням. Можна носити цікаві майки, футболки, шорти, спіднички… Їсти морозиво та обливатися водою :). Влітку люди використовують цікаві кольори у своїх образах. Але такий «рай» закінчується… І не для всіх є дійсно найкращою порою.

Наступає моя улюблена осінь. Розпочнемо з того, що 17 вересня маю день народження. Можливо, саме тому, осінь мені здається такою рідною.
Чай з лимоном, що п'єш аби зігрітись у період, коли ще немає отоплення. Кардигани, шарфики. Поезія, що перш за все живе у тобі. Бо осінь надихає. Своїм пожовклим листям. Певним спокоєм та одночасно тривогою. І ти сам створюєш рядки, що тут же вивітрюються з голови прохолодним вітерцем. Я завжди у цей період починаю робити щось нове, змінюватись чи змінювати. Почервонілі руки, ніжні, «домашні» фотографії. Книги. Роздуми. Потріскані губи. Ось чим для мене пахне ця пора. Чи хочу я щоб осінь була вічно? Ні, точно ні. Тоді б не було цього приємного очікування золотоï казки.
Не знаю, можливо, це лише зараз я отримую таке натхнення від осені… Але навіщо заглядувати наперед? Потрібно насолоджуватись тим, що є зараз.

Ось Вам декілька моїх осінніх фото, що були зроблені декілька днів назад.

фотограф: Вова Гарановський
фотограф: Вова Гарановський
фотограф: Вова Гарановський
P.S. І якщо осінь не є вашою улюбленою порою року, не хвилютесь. Колись наступить ваша.
1 комментарий
Katyushe4ka
Як атмосферно!