Не тільки школа  /

Підсумки першого місяця проекту "Не тільки школа"

Сьогодні хочеться підбити підсумки роботи проекту «Не тільки школа».

По-перше, наш проект за менше ніж місяць свого існування, потрапив на 7-ме місце Топ-ретингу сайту Imhomir за кількістю переглядів (2237 переглядів)! І це означає, що наш проект цікавий і ми на вірному шляху!
По-друге, протягом вересня у проекті було написано 29 дуже цікавих постів. Ми стали ближчими і дізналися, що серед учасників є дуже креативні, у вас є багато хороших друзів, ви займаєтеся хореографією,обожнюєте читати, ви нереально спортивні, оригінальні та неординарні і завжди хочете бути номер один!По-третє, у проекті Не тільки школа на даний час 28 учасників27 дівчат і один хлопець, якого потрібно окремо відмітиити — це Назар.

По-четверте, проект розвивається і потребує модератора. Вимоги до модератора можна прочитати у пості Проект «Не тільки школа» шукає модератора

По-п'яте, якщо ви уже написали свій перший пост і зараз думаєте, про що б це ще розказати, вибирайте безпрограшний варіант — тему вашого дитинства (можна прочитати пост Пропоную тему для публікації — «Я у дитинстві»), скануйте свої дитячі фото, вони такі справжні і завжди цікаві.

І на останок, оголошую поетичний конкурс «Не тільки школа» — складіть поезію, яка б містила фразу «Не тільки школа», напишіть пост зі своїми віршами, поділіться своїми думками, виграйте у конкурсі… і отримайте свої перші бонуси на особистий рахунок!

0 комментариев