Не тільки школа  /

1 жовтня - Міжнародний день музики

Сьогодні у всьому світі святкують міжнародний день музики, заснований 1 жовтня 1975 за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.Свято відзначається щорічно в усьому світі великими концертними програмами, за участю кращих артистів і художніх колективів.

З музикою людство знайоме з давніх часів. У печерах Африки збереглися наскальні малюнки давно зниклих племен. На малюнках зображені люди з музичними інструментами.В житті кожного з нас музика відіграє неабияке значення. Хтось слухає джаз, а хтось – рок, когось захоплює ритм-н-блюз, а когось — висока класика, одна людина фанатіє від репу, іншій же подобається фольк, електро чи поп-музика. Не важливо який жанр музики Ви оберете, важливо те, що Ви – меломан!

Бути меломаном в наш час стало дуже модно та й звично. Йдучи по вулиці зустрічаєш безліч людей з навушниками у вухах. Вони щось наспівують, інколи навіть пританцьовують! Це додає їм настрою, наснаги, дозволяє розслабитися, “покинути реальність”, поринути у свій чудовий, ідеальний світ, забути про проблеми, хоч лише і на деякий час. Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки існуватиме людина.

0 комментариев