Не тільки школа  /

Цікаво знати. Спростовуємо чутки про спорт, дієти та фізичні навантаженя

Світ спорту сповнений чуток:

1. Якщо у людини погана фізична підготовка, то досягти якихось результатів буде дуже важко.Не правда! «Коли люди починають займатися вправами, вони можуть відчувати певний біль в м'язах, і це нормально. Але існують і інші болі, такі як біль у зв'язках, кістках, розтягнення м'язів, які не є нормальними. Якщо ви зіткнулися з останніми, то ви повинні заздалегідь зупинитися, тому що ігноруючи подібний біль, ви тільки погіршите свій стан. Ви повинні виконувати різні вправи, щоб досягти своїх цілей, які повинні бути індивідуальними. Ці вправи повинні відповідати вашим уподобанням і вашому стану здоров'я ».

2. Повним людям набагато складніше позбутися зайвої ваги.

Знайте, що повні люди при заняттях спортом витратять набагато більше калорій при одній навантаженні з нормальними людьми. Може статися так, що людина навпаки набирає вагу, тому що змінюється конституція його тіла. Вона втрачає жирову тканину, але нарощує м'язову масу, що дуже корисно для здоров'я. Тому ви можете помітити, що ваші речі починають краще на вас сидіти, тому що м'язова тканина займає менше простору, ніж жирова тканина, так як вона більш щільна.


3. Слід подумати про дієту.

«Якщо малорухлива людина з поганим раціоном почне робити вправи, але буде продовжувати погано харчуватися, вона може втратити вагу, але це буде невелика втрата. Найкращий спосіб змінити конституцію свого тіла — поєднувати вправи і здорове харчування. Якщо ви вирішили скинути пару кілограмів, то обов'язково не забувайте випивати добову норму води. Це в середньому 2-3 л на день, залежно від ваги людини. Якщо ви раптово відчули голод, але недавно їли, то спочатку спробуйте випити склянку води і почекайте 10-15хв. Швидше за все, організм просто просить води для обмінних процесів»


4.Ознака успіху — високе потовиділення.

«Кількість виділюваного поту показує можливість вашого організму підтримувати температуру тіла. Ви потієте, коли ваш організм починає зберігати тепло так, що ви відчуваєте охолодження через випаровування цього поту. Цей процес не пов'язаний з кількістю енергії або калорій, які ви витрачаєте »


5. Деякі люди вважають, що вживання води викликає спазми.

«Це не так! Спазми — це симптом зневоднення, тому це просто бабусині казки. В основному вживання води допомагає забезпечити належну гідратацію, яка в підсумку скоротить ризик виникнення судоми. Мало хто з людей усвідомлює велику цінність води в обмінному процесі організму людини, хоча кожен знає, що без води людина гине. Вода не допомагає людині худнути. Недолік води в організмі сприяє затримці розщеплювання вуглеводів і уповільнює обмін речовин. Іншими словами, накопичується жир.

1 комментарий
Tnuta
Гарні думки, мені дуже подобається))))