Не тільки школа  /

ЯрмаК

Ярма́К, справжнє ім'я Олександр Валентинович Ярма́к (24 жовтня 1991, Бориспіль, Україна) — український музикант, що працює в жанрі хіп-хоп. Виконує композиції переважно російською мовою. Тематика пісень різноманітна: від жартівливих треків та любовної лірики до питань соціальної несправедливості.

Сашко Ярмак з 12 років почав займатися музикою, зокрема читанням репу. Улюбленими виконавцями Ярмака були Eminem, Баста, Каста та Centr. Приблизно у 15-річному віці почав серйозно грати у КВН, після вступу на факультет літальних апаратів Національного авіаційного університету виступав за команду КВН «Збірна НАУ», разом з якою дійшов до фіналу Вищої української ліги. Паралельно був фронтменом команди «Ботаніки», з якою також досяг у Клубі веселих та кмітливих певних успіхів.

Влітку 2011 року Олександр вперше почав публікувати свої треки у соцмережі Вконтакте, а трохи згодом дублювати їх на YouTube. У грудні того ж року з'явився кліп на пісню «П*дарасия», який згодом набрав більш трьохсот тисяч переглядів. Протягом 2012 року Ярмак презентував ще декілька вдалих відеокліпів та повноформатний альбом ЯсЮТуба. У 2013 році музикант підтримав акції протестів на захист прав сім'ї Павліченків та написав на цю тему композицію «Свободу честным»!
Ярмак у моєму місті Вінниця буде вже другий раз. Ми з ним познайомились на його концерті влітку. Так сталось, що мені подарували ВІП пропуск до його гримерки.
До цього часу він мене ще пам*ятає!
Раджу вам прийти 20го травня на його виступ! Дякую за увагу!
0 комментариев