Не тільки школа  /

25 кадр

Сьогодні наші ЗМІ поділило нас на бендерів і сепаратистів, а те, що при владі сидять мутанти — євреї, з українськими прізвищами, чомусь мовчать. У зв*язку з цим хочу написати про 25 кадр.
Офіційно вважається, що 25 кадр– це методика впливу на свідомість і підсвідомість людини шляхом вставки у відеоряд прихованої реклами або інформації між кадрами або на одному з кадрів. Спробую пояснити більш докладно. Всім відомо, що відео складається з кадрів.
Кадр – це просто картинка. Інакше кажучи, відео – це процес швидко змінюються картинок. За 1 секунду змінюється приблизно від 20 до 24 картинок, якщо їх кількість буде менше, то пропаде сам ефект відеозапису, людське око буде розрізняти процес зміни картинок, чого в відео бути, природно, не повинно. Якщо ж кадрів буде 25, то час його показу складе 0,08 секунди. Найцікавіше в тому, що ми хоч і бачимо всі кадри, двадцять п’ятого не помічаємо, і, якщо ми усвідомлюємо 24 кадру, то двадцять п’ятого мине нашу свідомість і діє прямо на підсвідомість. Тобто 25 кадром можна показувати, що завгодно, ми цього не помітимо, але в підсвідомість це у нас відкладеться.На скільки «небезпечним» і водночас дієвим може бути 25 кадр? На всіх діє однаково? Всі можуть таке сприймати? На всіх людей діє однаково… тільки різниця в тому, що для одних вистачить 5 хвилин впливу, а для інших 2-3 години, але результати будуть відносно однакові…Я категорично проти 25 кадру на телебаченні і навіть в медицині, оскільки з впливом на підсвідомість спотворюється і свідомість людини.Уявіть шо може зробити псих, який дорветься до телебачення з елементарними знаннями про 25 кадр… то ж можна і вбити когось незадумуючись, після перегляду мультиків про Бакса Бані…
1 комментарий
Vendy
Заборонити 25 кадр неможливо: це природне явище, яке існує не тільки на ТБ. Чому при знайомстві одна людина з першого погляду подобається, а інша — навпаки, і ви не можете пояснити, чому. Все просто: за секунду людина встигає змінити більш ніж 24 кадри, які може обробити мозок. З чим він не впорався, бере на себе підсвідомість, видає остаточний результат, але не пояснює, чому саме такі висновки було зроблено.