Не тільки школа  /

Taekwondo WTF ♥

Я хочу вам розповісти про один із олімпійських видів спорту, яким я займаюсь, а саме про тхеквондо(ВТФ). Тому, що в наш час багато дітей сидять дома біля комп’ютерів і майже зовсім не розвиваються фізично.Їм цікавіше пограти в комп’ютерні ігри чи подивитись телевізор.


Тхеквондо ( кор. 태권도? ,跆拳道?) — корейське бойове мистецтво. Характерна особливість тхеквондо — ноги у поєдинку використовуються більш активно, ніж руки. Надзавданням тхеквондо в давнину було вибивання вершника з сідла. Слово « тхеквондо» складається з трьох слів: « тхе » — нога, « квон » — кулак (рука ), « -до » — мистецтво, шлях тхеквондо, шлях до вдосконалення (шлях руки і ноги). За визначенням Чхве Хон Хі, «тхеквондо означає систему духовного тренування і техніку самооборони без зброї, разом із здоров'ям, а також кваліфікованим виконанням ударів, блоків і стрибків, що виконуються голими руками і ногами для поразки одного або декількох суперників ».Мій тренер Кіпоренко Сергій Михайлович Віце-президент ФТУ (ВТФ), який заснував Вінницьку федерацію и став її президентом у 1998р. Він виховав не одного чемпіона. Одна з його спортсменок в даний час почала тренувати дітей, які на перших своїх змаганнях показали хороші результати і взяли призові міста.


Отже, запрошую ваших дітей до нас в секцію тхеквондо у місті Вінниця!!! За адресою :вул. Київська, 16 (ВАТ «Інфракон»), 2-й поверх, к. 211 (адмінкорпус).
Тел.: (067) 766-96-25,( Кіпоренко Сергій Михайлович)e-mail: vinwtf_org@mail.ru
;
школа №8 ( Вінниченка,28), Тел.: (097) 48 -99-246; (063) 88 -07-665
Тарануха Олександа Олександрівна.


2 комментария
Tnuta
Гарний вид спорту)
Marina_Makarenko
дійсно WTF)