Не тільки школа  /

10 фактів про стрічку "Сам удома"

1. За 29 тижнів прокату фільм зібрав рекордні $476 600 000.

2. Гонорар Маколея Калкіна — 100 тисяч доларів.3. Фільм про бандитів, який дивився Кевін — вигадка творців фільму. Такої стрічки насправді не існує і її зняли спеціально для «Самого удома».

4. Кевін, риючись у скрині Базза, знаходить портрет його, «подружки». Насправді на фото знятий хлопчик, загримований під дівчинку, так як Кріс Коламбус вважав занадто жорстоким висміювати ось так подібних дівчаток.5. Кевін в різний час дивиться вдома по телевізору мультфільм «Як Грінч украв Різдво» та шоу Джонні Карсона.

6. Будинок МакКалістерів знаходиться за адресою Лінкольн Авеню 671 у Віннетці, Чикаго.7. Офіційна емблема фільму, де Кевін в крику притискає руки до обличчя, була заснована на картині Едварада Мунка «Крик».

8. Коли Кевін кладе павука на обличчя Марва, Деніел Стерн тільки розкривав рот, а його крик був записаний окремо, тому що павук виявився з полохливих і весь час намагався втекти.9. У фільмі багато кіноляпів, зокрема Кевін замовляє собі піцу і дзвонить у поліцію з відключеного телефону.

10. Прем'єра «Самого удома» відбулася 10 листопада 1990 року, уявляєте?


Усім приємного перегляду та гарного настрою!
3 комментария
Bishop25
класс!
обожаю этот фильм с детства, как раз смотрю его по телевизору — идет с понедельника — все части одна за одной!
Marino4ka
Дякую за коментарій! Фільм дійсно чудовий, я також з понеділка дивилася цей фільм, мені особисто подобається 1 і 2 частина.
irina_tkalich
Нещодавно з чоловiком насолоджувались переглядом цього шедевру! Виявилось, що ми вже такi старi! )))))))))))))