Не тільки школа  /

Зимовий глінтвейн*

Ось вже, незабаром новий рік. Сподіваюсь, що 2014 рік буде для українців кращий, ніж 2013: політики нарешті дійдуть згоди і вирішять свої суперечки, і народ нарешті повірить своїй владі, кожен отримає роботу про яку мріяв, хто був у сварці — помириться, хто був хворий — одужає, хто втратив надію — знайде сили і натхнення для досягнення своїх цілей.Отже, нехай цей Новий рік буде найкращим, найвеселішим, найщасливішим для кожного з нас!


Хочу поділитися з вами чудовим рецептом приготуванням глінтвейну, яким пригощає гостей моя бабуся на Новий Рік .Глінтвейн (з німецької – «гаряче вино») – запашний зігріваючий коктейль, який є традиційним зимовим (швидше навіть різдвяним) напоєм у багатьох країнах Європи. Останнім часом цей ароматний коктейль став особливо популярним і в Україні. Чому б не приготувати його до новорічного чи різдвяного столу?


Рецепт
Знадобиться:
1) одна бутилка червоного сухого вина;
2) 8 ст.л. цукру;
3) 4 палочки кориці;
4) 18 бутонів гвоздики;
5) цедра від 3-ьох апельсинів, порізана полосками.
Приготування:
1) В каструлю насипати цукор, поставити на слабкий вогонь. Помішуючи, дати повністю розчинитися цукру.
2)Влити в каструлю сухе вино, нагрівати, постійно помішуючи, до повного розчинення цукру у вині.
3) Потім збільшити трішки вогонь і добавити в каструлю корицю, гвоздики і апельсинуву цедру, довести до кипінння і варити ще 5 хв. на слабкому вогні ( щоб тільки трішки булькало).
4) Гарячий напій розлити по келихам.


Смачного!
7 комментариев
Tnuta
Крута штука))
BellaRussa
Только ни в коем случае не допускать закипания! Глинтвейн будет испорчен.
valerig
хорош врать-то! Говно, особо отвратное!
Kovalenko_Olha
valerig, говно якщо з дешевого вина і після горілки!
bubkik42b
Никогда не покупаю в магазине вино. В августе беру виноград, лучше киш-миш, изабеллу и делаю чистейшее виноградное вино, без консервантов, без капли воды… и к новому году — хоть запейся, стоит на балконе в баночках, бери и делай что хочешь… Красота...!
Kovalenko_Olha
Напишите как делать, пожалуйста)
bubkik42b
Про домашнее виноградное вино. Делать очень просто. Одно условие. Виноград импортный не брать! Только молдова, кубань или тшкентский. изабелла или киш-миш. Я беру темный виноград и делаю красное вино. Прочтите сначала в инете хоть немного про домашнее вино из винограда. А я потом что непонятно будет отвечу.