Не тільки школа  /

Керрі 2013

Я як великий любитель жанру жахів, дуже люблю і поважаю творчість Стівена Кінга по чиїх творах було знято безліч відмінних фільмів жахів, і зараз хотілося б розповісти про екранізацію книги Кінга — «Керрі ».

Я дивилася «Керрі» один раз у кінотеатрі, до прочитання однойменного роману і після в інтернеті, і відчуття вийшли досить різними. Перший раз я спостерігала за невідомою для себе історією, а потім змогла порівняти відчуття від книги і фільму, і зрозуміла що фільм все таки поступається книзі, і є аж ніяк не ідеальною екранізацією роману.
Мені здалося, що фільму не вистачає хронометражу, так як деякі дії відбуваються надто швидко і відсторонено, так що можна було зробити фільм достовірніше і він би не постраждав. Також режисер злегка спростив оповідання, змістивши мотивацію деяких персонажів, а саме Кріс Харгенсен і Біллі Росса, зробивши їх головною і єдиною метою — приниження Керрі, хоча в книзі це скоріше виглядає протестом проти всієї школи, особливо з боку Біллі.
Тим не менш, незважаючи на мінуси, екранізація вийшла гідною, багато сцен відтворені просто чудово, і фільму вдається зачепити своєю проблематикою, викликати безліч різних емоцій, не поступаючись в цьому книзі .
1 комментарий
laura_cherniuk
Молодець, Настя, постаралась гарно викласти свої враження)))