Не тільки школа  /

Вступ України в ЄС

На сьогоднішній день багато українців схвилювало питання про вступ України в ЄС. Більшість з них не розуміють негативних наслідків цього союзу на даний час. Люди не розуміють або не хочуть зрозуміти, що наша країна не готова економічно вступити до цього союзу. Спочатку треба навести порядок у самій країні, а потім виходити на вищий рівень. Дорослі люди хочуть руками дітей зробити революцію.


Щоб залишитися Україною потрібно починати з себе. Бути Українцем!!! А це перш за все — говорити рідною мовою. Підтримувати свій уряд у тяжку хвилину і бути культурними людьми, а не зграєю розлючених студентів та школярів!!!


Вже була помаранчева революція і люди отримали, що хотіли – бездарного президента, який привів нас назад туди де починав Кучма. І що ви хочете знову те саме?! Потрібно дати шанс цьому президенту ( хоча моя сім*я за нього не голосувала) добути свій термін до кінця. Я вважаю на даний час він і його команда робить все правильно, але це моя думка.


А ось ті недоліки вступу України в ЄС:
-політичні загрози: Небезпека втягнення України в конфлікт цивілізацій між Заходом і мусульманським світом; Часткова втрата суверенітету, невизначеність стратегії розвитку ЄС, погіршення відносин з країнами СНД та іншими країнами.
-економічні загрози: Можливе переміщення до України шкідливих виробництв; Втрата конкурентоспроможності певних галузей, складність переходу на європейський рівень цін.
-культурні ( ідеологічні) загрози: Падіння духовності; Розмивання національної самобутності України.


Отже, Ви, цього прагнете?!!!
11 комментариев
AnnBro
Не погоджуюсь. Частина написана вірно, але лише частина. Не хочу аргументувати і сперичатись тут. Всі мають право на власну думку. Але питання чи вона правильна.
Так, я цього прагну.
Я б не стала писати подібний пост, не знаючи усіх тонкощей. І зараз Євромайдан відбувається більше за зміну влади, а це те, що дійсно нам потрібно.
п.с. Без образ :) Нічого поганого, лише моя суб.єктивна думка:)
cron
І зараз Євромайдан відбувається більше за зміну влади, а це те, що дійсно нам потрібно.
Ой Аня. Вам потрибно учиться хорошо, а не сражаться за тех, кто уже был у власти. Это политические игры и те кто поднимают майданы о вас даже не думают, вы всего лишь орудие для них, массовка.
cron
а не сражаться за тех, кто уже был у власти
и кто ничего толкового сделать так и не смог
Kovalenko_Olha
Я не ображаюсь, це твоя думка і я її поважаю .
cron
Да никто Украину в ЕС еще не берет. Люди вышли на «полигоны» и сами не понимают зачем, наверное думают что как Янукович подпишет какой-то «листик» так сразу все смогут в Европу кататься по выходным.

Оппозиция крутит олухами как хочет. Для них главное кипиш поднять, чтобы президентское кресло занять.
  • cron
  • -1
Kovalenko_Olha
Cron я з тобою цілком згодна.Є ще люди у яких є здоровий глузд.
cron
Спасибо :))

Я вообще поражаюсь тем, кто выходит на улицу в поддержку… кого? чего? А фиг его знает :))) Услышали что кто-то крикнул «Янукович не хочет в Европу» и побежали с палками и камнями на ментов, а потом плачут что их разогнали.

Янукович хочет в Европу! Потому как это ему выгодно и он над этим уже годы работает. Но проблема в том что Европа не всего хочет. Двери Европа украинцам пока не откроет, толпа эмигрантов ей даром не нужна. Ей нужны другие ресурсы от страны.
Kovalenko_Olha
«Кравчик» ти читаєш мої думки)
OlhaBarabolka
Я цілком згодна з думкою Анни! Я вважаю, що революція почалась не так через вхід в ЄС, як просто людям набридла наша влада! Гніздо змій — які думаю лише про себе і можуть боляче вкусити кожного, хто їм стане на заваді. Наш рівень життя падає з кожною хвилиною. Завдяки кому?! Завдяки пану президенту і його дружній команді! Отже, давайте будемо толерантними по віношенню до думок інших людей! Мені здається, я теж маю здоровий глузд і тому маю право на висловлення власної думки. Слава Україні!
AnnBro
Героям Слава!
Kovalenko_Olha
Я з тобою не сперечаюсь, кожна людина має право на думку! Перш за все треба починати з себе, кусає не тільки влада а й ми один одного. А щодо президента, то інші кандидати від нього не кращі, вони всі біля однієї кормушки! І якщо прийде інший, то може бути ще гірше.