Не тільки школа  /

Якою має бути сучасна мода ?

Первісні люди нічого не хотіли носити, окрім шкір тварин, бо, звичайно, і носити більш не було чого. Тендітні гречанки ховали своє прекрасне тіло у туніки, а середньовічних красунь неможливо уявити без шлейфів та різноманітних рюшів. Пригадуються і криноліни, і жабо, і галіфе, і макінтоші, і ще безліч отих дрібничок, які були дуже важливі для їхніх володарів — модників та модниць.
Якою ж має бути сучасна мода?


Її можна назвати одним словом — демократична. Ніхто не може нам заборонити носити спідницю, яка відкриває майже всі сідниці, або такі широкі штани, що коли хтось їх надів, неможливо здогадатися, чи є у нього, ноги чи це тільки уява глядачів. Можна обрати будь-який стиль без страху, що хтось буде сміятися з тебе через не зовсім нормальний вигляд.
Звичайно, сучасна мода не схожа на те, що було кілька десятиліть тому.
Моду, на мій погляд, зараз «диктує» власний гаманець. Наскільки у тебе вистачає грошей, такий одяг і чекатиме тебе чи у магазині, чи на ринку. А головне, не треба зациклюватися на тому одязі, в якому ходять майже всі. Адже ти повинен бути неповторним, оригінальним, мати своє власне «обличчя», свій власний стиль
0 комментариев