Не тільки школа  /

Види кінного спорту - триборство

Кінний спорт дуже різноманітний, але до класичних видів його відносяться тільки три. Триборство — найскладніший вид кінного спорту. Три дні поспіль вершник на однім і тім же коні бере участь в манежныї їзді (показ виезженності коня, її покірності людині)Виїздка,дрессаж.

В польових випробуваннях (перевірка сміливості, сили, спритності обох партнерів на 36 км шляху з перешкодами)
Кросс,польові випробування
І, нарешті, в подоланні перешкод «важкий клас» на рівному конкурному полі (без знижок на втому за перші два дні!).
Якщо в конкурі кінь, не розрахувавши стрибок і зачепивши ногами перешкоду, руйнує його (так як ці споруди нестійкі), то на по-лівих випробуваннях перешкоди «мертві» — як природні (канави, яри, річки, горби, круті підйоми і спуски), так і спеціально побудовані (колод піраміди, паркани, штабеля дощок або дровітні дров) Їх висота до 140 см, а ширина 2-Зм. Абсолютно ясно, що для проходження такого складного маршруту вершнику треба мати холодну голову і гаряче серце.
Троеборці нашої країни неодноразово ставали чемпіонами Європи у командному заліку в 1962, 1965, 1969, 1975 роках Валеріан Куйбишев, Лев Баклишкін, Борис Коньков, Герман Газюмов, Павло Дєєв, Сайбатал Мурсалімов, Олександр Євдокимов — вони і сьогодні «на коні» — передають свій досвід молодим.Сайбатал МурсалимовОлександр Євдокимов
0 комментариев