Не тільки школа  /

The Hunger Games

Сьогодні моя подруга запропонувала піти в кінотеатр на фільм « Голодні ігри: у вогні». Я погодилась. Фільм виявився дуже цікавим. Недарма знаменитий фантаст Стівен Кінг так відгукнувся про роман Сюзанни Коллінз: «… Карколомний роман «Голодні ігри» збурює, приголомшує, тримає в напрузі… Я просто не міг відірватися». Я повністю згодна з ним. Прийшовши додому я вирішила подивитись в інтернеті чи буде продовження фільму. І виявилось, що я дивилась другу частину, є і перша.В першій частині дія розгортається на Землі в майбутньому. На розвалинах того, що колись було Північною Америкою, утворена держава Панем. Столиця країни — процвітаючий Капітолій, якому підпорядковано 12 регіонів-дистриктів, що колись прагнули до незалежності, а нині переможені та роздавлені. У покарання за минулу смуту кожен район щороку зобов’язаний висилати вибраних шляхом жеребкування дівчину і хлопця для участі в жорстоких Голодних іграх. Переможцем вважається той, хто останній залишився живим.Одного дня доля представляти Дистрикт 12 випадає 16-річній дівчині Катнісс Евердін і синові пекаря Піті Мелларку. Вони вчилися в одній школі і могли б любити один одного, але замість цього вони мають стати ворогами. Поки в нелюдяному змаганні залишаються інші учасники, підлітки ще можуть спільно битися з противниками і захищати один одного. Але рано чи пізно одному з них доведеться загинути. Такий закон Голодних ігор. Але чи такий він непорушний, як здається?У другій частині поширюється чутка, що перемога Катніс і Піти збурила повстанський рух у Панемі. Капітолій розлючений. Він ставить пряму вимогу, переконати всіх телеглядачів, що вони справді закохані і діяли на арені заради кохання. Герої змушені оголосити про своє одруження, щоб якось заспокоїти президента. Катнісс Евердін і синові пекаря Піті доведеться знову взяти участь у Голодних іграх проти них цього разу переможці ігор з попередніх округів. А вижити повинен один.


Після перегляду фільму з нетерпінням чекаю третьої частини «Переспівниця». Отже, раджу вам обов’язково сходити на цей фільм ви отримаєте море задоволення та вражень. Щасливого перегляду!
4 комментария
Tnuta
Афігенний фільм)))
ForeverYoung
не подобається ні перша, ні друга частина
ні про що
Kovalenko_Olha
У кожного свій смак і свої вподобання.
Marino4ka
У кожного різні смаки, але особисто я вважаю трилогію Сюзенн Коллінз просто неймовірною, а фільм з чудово підібраними акторами-шикарний!