Блог Ksantije  /

Владислав Курасов розповідатиме про музичні новинки на ТВ

Відомий усім фіналіст шоу «Х-фактор» та український артист додає собі нове амплуа – співак розпочинає роботу телеведучого на телеканалі «ПравдаТут». Відтепер кожної п’ятниці в ефірі новин про культуру та шоу-бізнес «LoungeNEWS» Владислав Курасов буде знайомити глядачів із музичиними новинками та кліпами, яким суджено увійти в історію світової музики.

Владислав Курасов

Музичну рубрику timeLINE із Владом Курасовим глядачі зможуть побачити 10 квітня о 18:00 на телеканалі ПравдаТут в ефірі програми «LoungeNEWS» із Марією Гричко.

«TimeLine – не створений для критики чи розхваляння. Комунікація досить відомого артиста із глядачами покаже, що насправді слухають українці. Відзначу, ми не будемо обмежуватися виключно рубрикою раз на тиждень» — пояснює вибір режисер телеканалу ПравдаТут Євген Куксін.

«Я подумав, що це буде відмінний досвід для мене. Я стежу за всіма музичними новинками, тому я буду розповідати про них із задоволенням, це буде весело! Я впевнений, що всі меломани повинні приєднуватися до мене кожну п'ятницю, мені буде про що Вам розповісти!»- розповів співак і телеведучий Владислав Курасов.

Новини шоу-бізнесу «LoungeNEWS» із Марією Гричко виходять в ефір на телеканалі ПравдаТут по буднях. Команда проекту розповідає про останні новини шоу-бізнесу, культури України та світу. Телеканал ПравдаТут розпочав своє мовлення у серпні 2014 року на місто Київ та регіон. Сьогодні ж йде підготовка до зміни формату та вихід на супутникове мовлення.Источник: Your text to link...
3 комментария
elvinbell
Здорово! Буду слушать — он о музыке интересно рассказывает!)
Ksantije
И, главное, следит за всеми новинками! Теперь точно будем в курсе))
livza
Можна тільки порадіти за хлопця! Кар'єра починає вдаватися! Його приклад показує, як можна «самого себе зробити».